07
dets.
08

Alexisonfire – Watch Out!

alexisonfireIgaüks, kes väidab, et Alexisonfire on vana trend, see.. ütleme nii, et tal on pooleldi õigus. Nii umbes 54%. Aga need ülejäänud 46% ütlevad, et Alexisonfire on surematu väärtusega ja neid ei unustata eal. Ja ma kaaldun olema ka just selle 46% seas.

Ja neil tüüpidel on 2009. aasta mais uus album tulemas. Ja ma olen ootusest suremas.

Aga mis neis siis erilist on?

Ma räägin veidi.

Viimati tuli neil midagi uut välja aastal 2006. Juba ammu, eks ole. Aga ka see polnud nende tipp, minu arvates. Kui minult küsida, ütleks, et just Watch Out! on nende parim album siiamaani, hoolimata mõnest kohutavalt vapustavast hitist self-titled’i pealt a la Waterwings ja Little Girls Pointing And Laughing. Aga aitab se’st.

Watch Out! on midagi erilist. Clean vokaal ja scream kohad on nii fucking hästi sümbioosis, et ise ka ei usu. Ja ärge tulge ütlema, et taolistel post-hardcore bändidel on kõik lood samasugused. Ma paneks teile kõndides jala ette, kui nii Alex~’i kohta ütlema tulete.

Album hakkab pihta hästi ja lõpeb samamoodi, vastavalt lugudega Accidents ja Happiness By The Kilowatt. Viimane neist on meeliülendavalt catchy ka veel.

Kõik, mis alguse ja lõpu vahele täpsemalt jääb, on raske kirjeldada. Oskan vaid öelda, et neil on kuradima hea bändikoosseis.
7.4/10 lõppkokkuvõtteks. Over and out.


1 Response to “Alexisonfire – Watch Out!”


  1. 1 garli
    7/12/08, 19:33

    esimene post-hardcore millesse armusin kunagi ammu, kuid nüüd pole enam peaaegu üldse kuulanud. Watch Out! on parim album ka neil.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


populaarsus.

  • 48 308 musi me blogile.

%d bloggers like this: