11
dets.
08

Pink Floyd – Wish You Were Here

Pink Floyd on üks ülimalt huvitav bänd. Mind paelub nende juures eelkõige see, et nad teevad nii head muusikat, aga mina kuulan ikka ainult seda kuramuse viielaululist trippi.

Jep, viis laulu, aga peaaegu kolmveerand tundi pikk. Algab piiiiikaaa introga, Shine on You Crazy Diamond, Pts 1-5. Progressive rock on parimas vormis. Või vähemalt minu arvates, aga see ei mängi suurt rolli, sest tegelikult ma ei tea progerockist sittagi.

Lugu kestab pikalt ning vaikselt hakkab sealt selginema ka mingisugune arusaadav meloodia. Ülejäänu hindamiseks tuleb lihtsalt selili voodis lamada ja lakke vahtida.

Welcome to the Machine nagu eriti ei sümpatiseeri. Seitse minutit sünti ja Pink Floydi, mis seal muud.

Have a Cigar on tšill. Tekitab tahtmise umbses raamatutega täidetud toas sigaretti suitsetada ning krabisevaid vinüüle kuulata.

The band is just fantastic,
that is really what I think.
Oh by the way, which one’s Pink?

Wish You Were Here on see lugu, mida iga tubli kitarriõpilane oskama peaks. Algus on peaaegu täiuslik. Eriti see rögiselt köhatav mehehääl, millele järgneb kõrvapaitav soolo. Ülejäänud laul koosneb lihtsatest akordidest ning sobib hästi tüdrukute sebimiseks. Isegi siis, kui sa ei oska laulda.

Shine On You Crazy Diamond, Pts 6-9. Kõlab esimese viie osaga võrreldes minu jaoks kuidagi ebamaisemana, vähemalt alguses. Aga ta korjab jõulisuse hästi üles ning sobib suurepäreselt seda tripialbumit lõpetama. Kuulake!


1 Response to “Pink Floyd – Wish You Were Here”


  1. 1 rasmus rasvatihane
    13/12/08, 18:40

    hei, karl, abbey road next plz, ilgelt tüütu lugeda, kuidas mingid post-hardkoorikad ja metalkoorikaid kümneid saavad ja best album everid on.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


populaarsus.

  • 48 329 musi me blogile.

%d bloggers like this: