20
dets.
08

The Paris Hilton Sex Tape – Maybeshewill

Maybeshewill on üks ägedamaid tegijaid oma žanris (instrumentaalne post-rock). Tänasel päeval on nad kohe kindlasti liiga vähe tähelepanu saanud, annan oma panuse selle parandamiseks.

The Paris Hilton Sex Tape’i puhul on tegemist hea ülesehitusega instrumentaalse post-rock teosega. Sisaldab see karme kidrariffe ja mõnusaid elektroonilisi elemente.

Millest ma aga tegelikult tahtsin kirjutada, on see geniaalne pealkiri. Ma oletan, et selle tuntud seltskonnapreilikese nimi on üks veebimaailma otsitumaid. Kuidas oleks veel lihtsam enda heale muusikapalale tähelepanu tõmmata, kui mitte nii? Tõsiselt, kui mina peaks kunagi geniaalse hittloo kirjutama,  oleks selle pealkiri midagi sarnast.

Nüüd teengi ma nii, et palun teil seda lugu kuulata ja kui meeldib, palun teil võtta Maybeshewilli album Not For Want Of Trying ning nautida tänapäeva instrumentaalpostroki parimaid palasid.

The Paris Hilton Sex Tape:
http://www.youtube.com/watch?v=qoUB61ZDfng

Ja nüüd tahan ma oma kõrget postitsiooni kasutada reklaamimiseks. Minu armsad klassikaaslased valmistasid suurepärase minifilmi nimega “Üksikrealist otsib kaaslast“. Miks mitte seda lumist nädalavahetust lõbusamaks muuta ning vaadata seda armsat videot.
http://www.youtube.com/watch?v=hWg6PlE2Ed8

Head puhkust kõigile, üritan siia ikka midagi kirjutada, aga tegelikult on jõuluajal arvutis olemine küll ikka täielik rumalus. No okei, õhtuti mitte.


0 Responses to “The Paris Hilton Sex Tape – Maybeshewill”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


populaarsus.

  • 48 359 musi me blogile.

%d bloggers like this: