03
märts
09

Interpol – Fukd ID #3 (2000)

Fukd ID #3 – Chemikal Undergroundi poolt reliisitud New Yorki post punkarite Interpoli teine EP ja ühtlasi ka teine reliis.

f31440cwdzi1Koosev neljast loost, millest 2 jõudsid ka produtseerituna 2 aastat hiljem reliisitud bändi ülimenukale ja üheks parimaks post – punk revival albumiks loetud albumile  “Turn On the Bright Lights”.

EP aega ei raiska ja kohe esimene lugu “PDA” algab kiire trummikäiguga millele järgnevad koheselt ka Paul Banksi vokaal ja teised instrumendid. Lugu on pea 5 minutit pikk ja väärt iga oma sekundit, üks populaarsemaid Interpoli repertuaarist läbi aegade ja hiilgav oma kaasakiskuva vokaali ja breakdownide poolest. Loo parimaks kohaks peetakse just 03:30 algavat breakdowni, mille käigus lugu hoopis unelevama ja eklektilisema jam formaadi võtab. Loole järgneb “PDA” -le sarnaselt rohkete breakdownidega ja vägagi tehniline “Precipitate” , mis bändi debüütalbumile ei jõudnud, kuid see – eest bändi kolmandale Precipitate EP -le. Ep kolmas träkk “Roland” on ideaalne lugu kuulamiseks vihasena ja sooviga kellegil pea maha raiuda. Lugu on kiire ja vali, ja lüürika “my best friend’s a butcher, he has sixteen knives ” lisab loole veel enam mõrvarlikku maiku juurde! EP võtab kokku neljas ja ühtlasi ka viimane lugu “5” , mis kandis originaalselt nime “Get the Girls” . Lugu on instrumentaalne, kui välja arvata bändi kitarristi Daniel Kessleri poolt loole isegi vahest koomilist maiku andvad karjed, mida ta loo alguses ja keskel julgelt demonstreerib.

Interpoli teine EP on rariteet ja fännide seas väga populaarseks ja väärtuslikuks peetud. EP demonstreerib väga hästi Interpoli võimeid ja tugevaid bassiliine. Kõiki lugusi on võimalik ka bändi järgnenud reliisidel kuulata ja kui minu arvamust küsida, on need isegi paremad kui antud reliisil, mis Interpoli fännibaasi suuresti avardas.

PDA

Roland


0 Responses to “Interpol – Fukd ID #3 (2000)”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


populaarsus.

  • 48 308 musi me blogile.

%d bloggers like this: