19
apr.
09

Chelsea Grin

cg

Ühel päeval avastasin, et lastfm’i on loodud mingi vinge žanrite kirjelduse lisa, ning dxc alt sai siis uustulnukate alt “avastatud” selline bänd nagu Chelsea Grin. Ning jälle oleme sattunud peale nunnudele skene-välimusega poistele, kes üritavad luua midagi brutaalset deathcore žanris. Pean end kordama, ning ütlema, et selline välimus ei ole just eriti “brutaalne” ja turn on mulle muusikas, aga tähtis on siiski muusika.

Tundub, et bänd on väljutanud alustuseks ühe toreda omanimelise EP, mis koosneb viiest vingest maiuspalast. Olles kuulanud viimase aasta jooksul päris palju “uustulnukaid” on enamus suutnud siiski oma “brutaalsuse” püüdlused mu kõrvadest kaarega mööda urineerida ning kuulunud mu silmis mahakandmisele. Chelsea Grin aga suutis hellitada mu kõrvu juba esimesel kuulamisel. Muusikaliselt, olgem ausad – ei midagi uut, nagu ikka tänase päeva deathcorele omane. See millega see bänd mu silmad särama paneb, on just vokaal. Poisid tabasid täpselt minu maitsemeele pihta oma agressiivse ja brutaalse vokaaliga. Aimu, mida ma silmas pean, kuuleb kohe esimses loos, mis on ka nende kõige popim – Crewcabanger. Teiseks märkimisväärseks looks on Lifeless, mis on albumi lõpulooks.

1. Crewcabanger

2. Anathema Of The Sick

3. Cheyne-Strokes

4. Disgrace

5. Lifeless

Mulle meeldib kui bänd teeb seda mida rahvas ootab, kuigi see on kohati äärmiselt ebaoriginaalne. Selle muusikastiili austajatele oleks kohustuslik samm see bänd ära kuulata ning  jääda silma peal hoidma.

MySpace


4 Responses to “Chelsea Grin”


 1. 1 kasepats
  20/04/09, 21:46

  Isegi see juba tükk aega hangitud ja nüüdseks kuulatud kah. Väga tihti kuulama ei kutsu, liiga stamp laks ikka ja osad asjad ikka häirivad. Panustan pigem mingi uuema materjali peale. Silma hoiab kindlasti peal.

 2. 2 taurisaurus
  21/04/09, 10:58

  Tundub olevat uuem lugu mida nn EP’l ei leidu.

 3. 3 kasepats
  21/04/09, 14:47

  See juba istub kuidagi palju paremini. Isegi juutuubist on sound ka rohkem meelepärasem.
  Tsekki Glasgow Grin’i ka.

 4. 4 taurisaurus
  23/04/09, 01:47

  ooh, ammu polegi grindcorelikumat facialit saanud. Lasen proovi.
  Kusjuures, pöördudes tagasi teemaks oleva bändi juurde, siis neile kellele Chelsea Grin meeldib soovitaks orkestrit mil nimeks Abacianate. http://www.youtube.com/watch?v=Xr_ZQipK370 mul paneb veidi igatahes püksis kihelema.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


populaarsus.

 • 48 329 musi me blogile.

%d bloggers like this: