17
juuni
09

Maybeshewill – Sing The Word Hope In Four-Part Harmony

Maybeshewill – Sing The Word Hope In Four-Part Harmony

Album

Album

Intelligentne (ja parajalt ühiskonnakriitiline) instrumentaalrokk.

Olen korra juba sellest grupist siin blogis juttu teinud, tookord sai suurima tähelepanu osaliseks kõigest üks lugu, pisikese viite andsin ka albumile, kus see lugu pesitses. Nüüd on neil väljas uus album, mis mitte mingil juhul eelmisele alla ei jää. On ehk veidike eelkäijast tugevamgi. :-)

Omasuguste bändide seas on Maybeshewill üks parimaid, vähemalt minu jaoks. Vahel on lihtsalt võrratu kuulata muusikat, mis laeb sind emotsioonidega eranditult vaid instrumentaalse poole abil. Nemad oskavad seda väga hästi teha, muusika kõlab ausalt, ei ole liiga ühenäoline (st. lood ei muutu igavaks, mitte nagu mõne teise postrokkbändi puhul, kus terve album on kui üks lugu, mis korduse peale pandud), lisaks vürtsitavad lugusid sügavad, mõtlemapanevad filmitsitaadid. Lood sellel albumil on energiast pulbitsevad, väga mitmekihilised ja huvitavad ent mitte laialivalguvad. Ahjaa, trackide nimed on samuti ägedad. Ja albumi kujundus.

Mina komistasin kõnealuse plaadi otsa sellel leheküljel.

Ja seda ka, et tegelikult on parim lugu Co-Conspirators, aga ma ei leidnud sellest korralikku videot. :-(


2 Responses to “Maybeshewill – Sing The Word Hope In Four-Part Harmony”


 1. 1 stefisnotwaving
  21/06/09, 00:39

  Naljakas, ma sattusin sama Mediafire lingi otsa, kuid mitte konkreetselt seda albumit otsides. Ma katsetasin uute albumite otsimiseks sellist google’i otsingut nagu “V0 zip OR rar site:Mediafire.com” ja Maybeshewill’i album juhtus olema esimesel lehel kuues vastus. Et ma viimasel ajal kuulangi muusikat, mis sellistel juhuslikel otsingumeetoditel kätte juhtub, oli meeldiv avastada, et ka ‘muusikane’ blogi seda soovitab. Album kõlab hästi, on tõesti mõnusalt variatiivne ning leidlik ja et tegu on instrumentaalmuusikaga, sobib see õppimise taustale palju paremini, kui muidu pleilisti sisustav slovakkia poprokk.

 2. 2 stefisnotwaving
  21/06/09, 00:43

  P.S. “Our History Will Be What We Make of It” vääris favoriitsemate lugude kausta kopeerimist. Ajaloo õppimiseks nii sobiv taustamuusika on haruldane.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


populaarsus.

 • 48 329 musi me blogile.

%d bloggers like this: