06
jaan.
10

01/01/10

Blueprint 3 oli täiesti 50/50 ja ei olnud pooltki seda, mis American Gangster oli.  See pole üldse tähtis tegelikult.

”On to The Next One” on järjekorras 4. singel. Laul ise pole mitte midagi erilist, aga kõlakaid on tekitanud just video. Pilgu peale heites ei ole see midagi rohkemat, kui hunnik suvalist sitta… aga lähemalt vaadates võib sealt välja lugeda nii mõndagi.

00:10

See tuledest ring Jay-Z pea ümber on halo. Halo on kujutis, mida on kasutatud kunstis maalituna ümber pühakute pea samas stiilis nagu see on pildil. Võttes arvesse, et video on täis satanistlikku sümbolismi võib öelda, et Jay-Z’d võib võtta kui satanistlikku jumalat/släsh/pühakut.

Sarved ka. Palun.

00:48

Verine pealuu, tere. Tegemist on veel ühe sümboliga, mis on satanismis laialdaselt levinud. Templiordusse sisseastujatel tuli koljust manustada veini (mis pidi sümboliseerima verd). Vabamüürlastel esineb seda praktikat veel tänapäevalgi. Mitte unustada, et punane vein sümboliseerib kristlikkus maailmas Jeesuse verd.

00:50 ja 00:53

Arvatavasti tunnete ära, kes need peaks olema. The Joker ja The Crow.  ”The Dark Knight” ja ”The Crow” on tugevalt tumeda alatooniga filmid ning mõlemal juhul on tegemist vaimselt piinatud individuaalidega. Häiriv fakt on pigem  see, et Heath Ledger ja Brandon Lee surid mõlemad filmimise käigus.

03:39

Pilt ütleb rohkem, kui ma öelda suudaks.

Baphomet

Baphomet on sarviline olend, keda kummardasid templirüütlid. Hiljem on Baphometist saanud tähtis sümbol satanismis. Videos võib Baphometi sümboliseerivat sarvikut näha kaks korda.

Mis?

”On to The Next One” video on tekitanud palju kõneainet, kuna inimesed hakkavad ajapikku aru saama videos valitsevast sümbolismist. Muusikatööstus ei karda enam midagi ning artistid nagu Jay-Z ja Lady Gaga on lihtsalt tööriistad, et näidata praegu muusikas valitsevat olukorda. Massides liikuv muusika ei sõltu enam sellest, mida inimesed kuulda tahavad, vaid sellest mida isikud kardinate taga soovivad, et inimesed kuulaks.


5 Responses to “01/01/10”


 1. 2 shukuchi
  6/01/10, 20:21

  Suht kõva video!

 2. 3 hi
  17/01/10, 23:02

  ta tegi kõike seda meelega ja irooniaga nende ~illuminati kuulujuttude pärast

 3. 4 stefisnotwaving
  18/01/10, 09:18

  Olen juba päris pikalt arvanud, et Jay-Z on meediahoor, kes teeks ükskõik mida, et kaadris püsida. Olen pettunud, et ta Linkin Parkiga koos eepiliselt puhkusele läks (2004, Collision Course) aga mõlemad kolm aastat hiljem nohisedes tagasi tulid, justkui poleks see žest tähendanud muud, kui ühte suurt tžekki, mille eest paar aastat ära elada. Muidugi on mul eelarvamused – ainus Jay-Z album, mida kuulata kannatan, on tema debüüt (1996, Reasonable Doubt).

 4. 5 kasepats
  18/01/10, 11:20

  Väike faktiviga on see, et Heath Ledger tegelikult filmis Dark Knight’i ilusti lõpuni. Suri ta kahjuks hoopis järgmise filmi filmimise ajal.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


populaarsus.

 • 48 329 musi me blogile.

%d bloggers like this: